Axel - Puzzle, Gry, Karty Altaria Starcie Wymiarów Nowe puzle
 
     

Produkcja na zlecenie

Menu

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji puzzli, gier planszowych, kart oraz opakowań kartonowych. Dlatego z chęcią możemy przyjąć zlecenia od Państwa na te produkty, nie tylko jako materiały reklamowe, ale również jako pełnowartościowe towary przeznaczone do sprzedaży.
Równie ważna jak jakość naszych produktów jest dla nas etyka pracy, poniżej znajduje się dokument w którym opisujemy naszą wizję firmę, a także ściśle przez nas przestrzegane normy ETI. 


pdf

 

Puzzle – posiadamy olbrzymią ofertę własnych puzzli, możemy też wyprodukować takie same doskonałe układanki dla Państwa. Posiadamy możliwość wyprodukowania puzzli w różnych ilościach i wielkościach elementów.

Gry planszowe – wykonujemy zarówno proste gry planszowe jak i te bardziej skomplikowane, gra może zawierać elementy kartonowe, plastikowe, kostki i pionki, a także elementy drewniane.

Opakowania – możemy również wykonać dla Państwa pudełka, zarówno twarde o bardzo wysokiej jakości jak i z kartonu miękkiego.Wzornictwo, kształt i kolorystyka mogą być dowolne i zależą od Państwa potrzeb i inwencji.

Serdecznie zapraszamy do stałej współpracy. Więcej informacji udzielamy telefonicznie oraz mailowo, nasze dane adresowe są w zakładce Kontakt.

PRZYKŁADOWE ELEMENTY GIER WYKONANE W NASZEJ FIRMIE

FIRMY KTÓRE POWIERZYŁY NAM PRODUKCJE SWOICH GIER

http://portalgames.pl/pl/http://www.pegasus.de/http://galakta.pl/gry/gry-planszowe/http://www.rebel.pl/http://ludicreations.com/http://www.mcsgra.comhttp://www.blackmonkgames.com/
 
     
 
 

Copyright© 2020 AXEL SC. All Rights Reserved.

ul.Rynek 38, 32-410 Dobczyce
+48 12 271-11-19
axel@axel.pl

Aktualności Katalog Zamówienia Might&Magic Heroes Altaria Produkcja na zlecenie Kontakt